+372 56 203 823


HOTELLI EESKIRJAD

Hotelli registreerimine (CHECK-IN) alates kell 14:00.
Varajane sisseregistreerimine on võimalik eelneva kokkuleppe alusel.

Hotelli registreerimisel tuleb esitada isikut tõendav dokument, millest administraatoril on õigus teha koopia. Isikut tõendavaks dokumendiks loetakse:
-Pass
-ID-kaart
-Juhiluba

Hotelli registreerimiseks on majutatav isik kohustatud täitma registreerimiskaardi. Kõik registreerimiskaardid peavad olema täidetud loetava käekirjaga ja allkirjastatud hotelli külastaja poolt. Hotell võib keelduda külastajast, kes ei täida registreerimisvormi korrektselt.

Hotell Citystop külalistelt, kes teevad broneeringu e-maili, telefoni teel või otsebroneeringuna koha peal, on õigus küsida tagatist summas 100€. Tagatist on võimalik garanteerida eelautoriseerimise teel kaarditerminaliga või sularahas akti alusel ning kui väljaregistreerides selgub, et klient on tekitanud hotelli varale kahju, siis ei kuulu tagatis tagasimaksmisele. Kui tuba on üleantud ilma probleemideta, tagastatakse tagatis väljaregistreerimise päeval kliendile kas siis tasutud sularahas või pangaterminaliga kontole.

Hotelli ei registreerita
Isikuid, kes oma käitumisega võivad häirida hotelli teisi külastajaid.

Tasumine
Hotelli registreerimisel tuleb tasuda majutusteenuse maksumus vastavalt esitatud arvele. Hotelli teenuste eest, mida kasutati majutusperioodi jooksul, tuleb tasuda hiljemalt hotellist lahkumisel. Meie hotellis aktsepteeritakse kõiki levinumaid rahvusvahelisi krediit- ja deebetkaarte. Hotell ei ole kohustatud vastu võtma välisvaluutat, tšekke või vähemlevinud krediit- ja deebetkaarte.

Hotellist välja registreerimine (CHECK-OUT) hiljemalt kell 12:00. 
Hiline väljaregistreerimine on võimalik eelneva kokkuleppe alusel. Hiline väljaregistreerimine kestab kuni kella 16:00-ni. Iga täiendav tund pärast kella 12:00 maksab 10 eurot.

Hotellist väljaregistreerimisel tuleb tagastada toa võti ning tasuda kõikide kasutatud teenuste eest. Võtme kaotamise või mitte tagastamise eest leppetrahv 25 eurot.

Broneering
Broneering tagatakse kuni kella 18:00-ni. Hilisema saabumise korral teavitage palun hotelli vastuvõttu, tel: +372 56 203 823.

Toa hinnas sisaldub
Majutus, WiFi internetiühendus, parkimine hotelli parklas vabade kohtade olemasolul ja hotelli klientidele mõeldud lisaruumide kasutus (jõusaal, pesuruum pesumasina ja kuivatiga ning üldkasutatav köök).

  • Twin- toas on kaks eraldi ühele inimese mõeldud voodit, võimalusega neid ühendada.
  • Double- toas on üks kaheinimesevoodi.

Tasu lisainimese eest
Tubade hinnad kehtivad ühele kuni neljale inimesele, vastavalt toa tüübile. Lisainimese eest tuleb tasuda lisatasu vastavalt hinnakirjale. Kõik külalised, keda ei ole registreeritud hotelli külastajateks, peavad lahkuma hiljemalt kell 23:00 või registreerima ennast hotelli külastajana. Korraga on lubatud hotellitoas viibida lisaks registreeritud klientidele kuni kahel inimesel.

Laste majutus
Kuni 5-aastase lapse majutus koos vanematega on Citystop hotellis tasuta, kui kasutatakse tubades olevaid voodeid. 

Kuni 2-aastasele väikelapsele beebivoodi tasuta.

Alaealise kliendi majutamine
Üksi võib hotellis peatuda vähemalt 16-aastane isik. Ööbimiseks on vajalik eeskostja nõusolek e-kirjaga või muus kirjalikus vormis. Garantiikiri peab sisaldama alaealise nime, sünniaega, saabumis- ja lahkumisaega. Kiri peab olema varustatud eestkostja nime ja kontaktandmetega. Alaealiste isikute majutamine on keeletud ilma eeltoodud nõuete täitmiseta. Broneeringule lisatakse vanemate kontaktandmed. Majutumisel täidab alaealine registreerimiskaardi tavalisel viisil. Hotell ja meeskond ei vastuta alaealise majutuja eest. Alla 16- aastane isik võib meie hotellis peatuda üksnes koos täiskasvanud saatjaga.

Hommikusöök
Buffet stiilis hommikusöök serveeritakse esimesel korrusel, hommikusöögi saalis.

Tööpäevadel kell: 7:00-10:00
Nädalavahetusel ja pühade ajal kell: 8:00-11:00

Suitsetamise kord
Citystop hotell on 100% suitsuvaba hotell. Suitsetamine on keelatud kõikjal hotellis. Suitsetamise eest on klient kohustatud trahvi tasuma. Suitsetamise eest leppetrahv 100 eurot.

Lemmikloomad meie hotellis
Citystop hotell on lemmikloomasõbralik hotell. Hotelli broneeringut tehes palume informeerida hotelli töötajat oma lemmikloomast. Lemmiklooma omanikele rakenduvad lisatasud ja reeglid ning omanik vastutab lemmiklooma tekitatud kahju eest. Lemmiklooma kohatasu 10-15 eurot/öö. Lemmiklooma hind sõltub looma suurusest ja kaalust.

Hotelli parkla kasutamine
Hotelli juures olevat parklat on lubatud kasutada ainult hotellis peatuvatel klientidel või nende külalistel hotellis viibimise ajal. Starest hotell jätab endale õiguse teisaldada teiste isikute autosid. Parkimisala on  varustatud valvekaameratega, kuid Citystop hotelli personal ei vastuta parklasse jäetud autode eest.

Öörahu hotellis
Öörahu algab hotellis kell 23:00 ja kestab kuni 06:00. Öörahu rikkumise ja teiste klientide häirimise eest leppetrahv 100 eurot.

Kliendi vastutus kahju tekitamisel
Meie külalisena võtate endale vastutuse ja kohustuse järgida kehtestatud eeskirju. Olete vastutav tahtlikult või tahtmatult tekitatud kahju eest, mida teie või teie külaline võib olla tekitanud hotellitoas või hotelli üldruumides. Hotellil on õigus nõuda kliendi poolt tekitatud materiaalse kahju kompenseerimist. Kahju kompenseerimise suuruse aluseks on tekitatud otsene kahju, millele lisanduvad kahju kõrvaldamisega seotud kulud.

Head kombed ja tavad
Ootame, et meie kliendid järgivad ühiskonnas kehtestatud reegleid, häid käitumistavasid ning hotelli eeskirjasid. Reeglite rikkumisel võidakse kliendil paluda hotellist ja selle territooriumilt lahkuda. Lahkumise puhul on klient ikkagi kohustatud maksma broneeritud majutuse ja tellitud lisateenuste eest.

Hotelli vastutus ja valve
Hotell ei vastuta kliendi poolt valveta jäetud isiklike asjade kadumise või hävimise eest. Hotelli üldkasutatavates ruumides ja parklas on videovalve. Hotellis aitab vajadusel korda tagada G4s turvafirma.

 

Hotell Citystop jätab endale õiguse hinnakirjas olevaid hindu vastavalt saadavusele ja hooajale muuta.

Hinnad sisaldavad majutusasutuse käibemaksu 9 %.