+372 56 203 823

Ostu- ja müügitingimused

Tere tulemast tutvuma HOTELLIDE OPERAATOR OÜ (edaspidi Hotell Citystop) ostu- ja müügitingimustega. Palun tingimustega enne broneerimist kindlasti tutvuda, et vältida hilisemaid pretensioone. Kliendi teenuste korv luuakse hetkest, mil klient on toa koos broneeritavate kuupäevadega välja valinud vajutades nupule “Lisa” või “Lisa teenus”, seejärel on võimalik jätkata majutusperioodide sirvimist või alustada tellimist.

Tellimuskorvis olevaid teenuseid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule “broneeri majutus”. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile arve, mis tuleb tasuda koheselt pangalingi, Visa/Mastercard kaardimaksete kaudu või pangaülekandega. Arve ja kinnitatud tellimusleht saadetakse ka teie e-posti aadressile. Kontrollige, et olete lisanud tellimusse oma õige telefoninumbri! Sellele telefoninumbrile saadetakse SMS koodiga millega saate hotelli siseneda pärast 19.30 õhtul. Administraatorit ei ole hotellis P-N 19.30-07.30. R ja L on administraator olemas 24h.

Tellitud majutuse eest peab tasuma koheselt pärast tellimuse kinnitamist SEB, Swedbank pangalinkide või VISA, Mastercard kaardimaksete kaudu.  Pangaülekandega tasumiseks, palume Teie poolt märgitud e-mailile saadetud arve tasuda Hotellide Operaator OÜ arveldusarvele Swedpank EE542200221078424743. Palume Teil märkida ülekande selgitusse meie poolt väljastatud arve number. Kogu ülekande tegemiseks vajalik informatsioon kuvatakse Teile veebipoes kohe pärast tellimuse esitamist. Tellimuse kinnitus koos kogu vajaliku infoga saadetakse ka Teie e-posti aadressile.

Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 2 tööpäeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et olete tellimuse tegemisest loobunud ja Teie tellimus kustutatakse. Kui majutusperiood jääb tellimuse esitamisega samale päevale, peab ülekanne tehtud olema enne sisseregistreerimist.

www.citystop.ee veebipoe valuutaks on euro (€). Kõik hinnad www.citystop.ee veebipoes sisaldavad majutuse käibemaksu 9%. Pangalinke pakub Montonio Finance OÜ.

Kui broneerite majutuse läbi www.citystop.ee veebilehe, siis aktsepteerite ja nõustute teenusepakkuja vastavate reeglitega, mis kehtivad tühistamise ja mitteilmumise korral.

Kodulehel on võimalik kampaaniate ja sooduspakkumiste korral kasutada sooduskoode. Sooduskoode jagame oma Facebooki lehel või kodulehel. Sooduskoodi saab kasutada valides soovitud toa sobivatel kuupäevadel ning lisades toa ostukorvi. Sooduskood sisestatakse ostukorvis olevasse lahtrisse, mis avaneb, kui vajutate “kliki siia, et sisestada oma kood”. Sooduskoodid, mis on aegunud, enam kasutada ei saa. Sooduskoodi lisades arvutatakse saadav soodustus kogusummalt automaatselt maha. Kui peaks juhtuma, et Hotellide Operaator OÜ-l ei ole võimalik kliendile majutust pakkuda, siis tagastatakse broneeringu kogusumma koos soodustusega ehk siis summa, mille klient maksis kasutades soodustust. Sooduskoodi on võimalik kasutada vaid www.citystop.ee kodulehel, seda ei saa rahaks ümber vahetada ega tagastada.

Hotell Citystop külalistelt, kes teevad broneeringu e-maili, telefoni teel või otsebroneeringuna koha peal, on õigus küsida tagatist summas 100€. Tagatist on võimalik garanteerida eelautoriseerimise teel kaarditerminaliga või sularahas akti alusel ning kui toal selgub väljaregistreerides klient poolt tekitatud kahjustusi, siis ei kuulu tagatis tagasi maksmisele. Kui tuba on üleantud ilma probleemideta, tagastatakse tagatis väljaregistreerimise päeval kliendile kas siis tasutud sularahas või pangaterminaliga kontole.

Majutuse broneerimisel tuleb tasuda majutuse kogusumma ning antud broneerimistasu on tagastamatu (non-refundable). Kui broneeritud majutusperioodil ei ole võimalik kliendil kohale tulla, siis palun võtke meiega ühendust info@citystop.ee ja saame pakkuda Teile peatumiseks teised kuupäevad. Broneeringu tühistamisel ei kuulu broneeringu kogusumma tagasimaksmisele. Kui broneeritud kuupäevadel ei saa Hotell Citystop Teile majutust pakkuda ülebroneeringute vms põhjusel, siis tagastatakse kliendile broneeringu kogusumma. (VÕS § 55 (1,2))