+372 56 203 823

PARTNERITELE

Juba 15 aastat oleme koostööd teinud erinevate ettevõtetega nende töötajate majutamiseks. Meid eristab teistest paindlikum hinnapoliitika ja paljud lisad, mis on Teie töötajatele meie juues viibimise ajal täiesti tasuta - pesuruum kuivati ja pesumasinatega ning köögiala, kus on võimalik endale ise süüa valmistada. Juhul kui soovid oma töötajatele lisaks maitsvat kodust hommikueinet, küsi meilt pakkumine.

Tubades on olemas kõik mugavused ja oma võimaluste piires oleme klientide erisoovidele igati vastu tulnud.

Ühe väärtusena on meie kliendid maininud meie suurt parklat, kuhu mahutatakse vahel ära isegi raskeveo tehnika. Ka parklaala kasutamine on meie külalistele tasuta. 

Soovime olla sinu ettevõtte kindlaks partneriks ja toetada igakülgselt Sind ja Sinu töötajaid töölähetustel Tartus.

Ka väljaspool kampaaniaid pakume soodsaid hindu oma partneritele.

Meie partnerid on:

Avalast OÜ, Fidele Fassaadid OÜ, Praim Ehitus OÜ, AS Grüne Fee Eesti, As METUS-EST, AS Teede Tehnokeskus, AS TREF Nord, Armor Group OÜ, Komöödiateater OÜ, AS STV, Eksdek Ehitus OÜ, Estonian Meat House OÜ ja paljud, paljud teised.

Me ei ole ülekomplitseerinud broneerimisprotsessi ega nõua tohutut paberimajandust. Lae alla garantiikirja näidisvorm ja saada see aadressile helen.henno@citystop.ee koos broneeringu sooviga. Vastuse saad päeva jooksul.

Kui Teil on selline partner puudu, siis võtke julgelt ühendust.

Kuna omame erinevaid kinnisvara objekte Tartu linnas, siis leiame Teile majutuslahenduse ka kriitilisematel perioodidel.