+372 56 203 823

HOTELLIST

Hotell Citystop on hubane ja soodne hotell, mis sobib eelkõige hinnatundlikule kliendile. Hotelli eesmärgiks on pakkuda soodsaimat ööbimist Tartus inimestele, kes otsivad mugavat ja tagasihoidlikku majutust. Meie püsikliendid iseloomustavad meid kui meeldiva teeninduse ning soodsa hinna-kvaliteedi suhtega hotelli.

Hotell Citystop on seadnud endale eesmärgiks olla pere- ja noortesõbralik hotell, kus on teretulnud ka pere neljajalgsed sõbrad. Seda ideed toetab hotelli asukoht, mis on eemal kesklinna kärast ning vahetus läheduses loodusele. Piirkonda rajatud kergliiklusteed pakuvad suurepärast võimalust sportlikuks liikumiseks, aga ka niisama jalutamiseks, meeldivaks ajaviitmiseks ning puhkamiseks igas vanuses hotellikülastajale.

Lähedal asuvad mitu kaubanduskeskust koos toidupoodide, söögikohtade ja sportimisvõimalustega. Liiklemist hõlbustavad mugav ühistranspordiliiklus hotelli vahetus läheduses ning kaasaegse liiklusskeemiga tänavavõrgustik autoliikluseks.

Hotelli ees asub suur parkla sõiduautodele, aga ka mitmetele bussidele.

Hotelli teenused:  * Loomakliinik * Tasuta parkimine nii autodele kui ka bussidele * Saali rent * Hommikusöök * Gruppide toitlustamine

Soodustus meie Aasia restoranis Asian Chef -20%