+372 56 203 823

Citystop Majutuskeskusest

Citystop majutuskeskus on hubane ja soodne võimalus pikemaajaliseks majutuseks, mis sobib eelkõige hinnatundlikule kliendile. Keskuse eesmärgiks on pakkuda soodsaimat majutust Tartus inimestele, kes otsivad mugavat ja tagasihoidlikku majutust. Meie püsikliendid iseloomustavad meid kui meeldiva teeninduse ning soodsa hinna-kvaliteedi suhtega majutusasutust.

Citystop majutuskeskus on seadnud endale eesmärgiks olla pere- ja noortesõbralik peatumispaik, kus on teretulnud ka pere neljajalgsed sõbrad. Seda ideed toetab keskuse asukoht, mis on eemal kesklinna kärast ning vahetus läheduses loodusele. Piirkonda rajatud kergliiklusteed pakuvad suurepärast võimalust sportlikuks liikumiseks, aga ka niisama jalutamiseks, meeldivaks ajaviitmiseks ning puhkamiseks.

Lähedal asuvad mitu kaubanduskeskust koos toidupoodide, söögikohtade ja sportimisvõimalustega. Liiklemist hõlbustavad mugav ühistranspordiliiklus keskuse vahetus läheduses ning kaasaegse liiklusskeemiga tänavavõrgustik autoliikluseks.

Majutuskeskuse ees asub suur parkla sõiduautodele, aga ka mitmetele bussidele.

Keskuse teenused:  * Loomakliinik * Tasuta parkimine nii autodele kui ka bussidele* Gruppide toitlustamine *Pikaajaline eluruumide rent * Sauna rent * Äriruumide rent

Soodustus meie Aasia restoranis Asian Chef -10%