+372 56 203 823

SOODUSTUSED

KAMPAANIAD

 
20.03-30.04.2023 kampaania raames on võimalik koodiga  broneerida majutus 15% soodsamalt meie baashindadest. Broneerimiseks kirjuta info@citystop.ee või helista +372 5620 3823.
Koodiga "kevad2023" on võimalik broneerida otse meie kodulehelt kasutades broneeringu süsteemi SIIN
 

PÜSISOODUSTUSED

 
• Toetame üliõpilasi ja õpilasi haridusteel ja pakume  -15% soodustust täishinnast ükskõik milliste tubade broneerimisel
• Kuni 5-aastase lapse majutus koos vanematega tasuta
• Kuni 3-aastasele väikelapsele beebivoodi tasuta
• Pikema majutusperioodi ja grupi broneeringute puhul pakume erihinda. Hea majutuspakkumise saamiseks pöörduge palun meie juhtkonna liikmete poole helen.henno@citystop.ee
• Soodustus Aasia restoranis Asian Chef voucheri alusel -10% .
 
NB! Hotell Citystop poolt korraldatavate kampaaniate korral kehtib kampaaniahind! Täiendavad soodustused kampaaniahinna korral ei kehti! Korraga kehtib üks soodustus!

Soovitame alati teha broneeringud pigem otse, võttes meiega ühendust info@citystop.ee või helistades +372 5620 3823 . Saame Teile sel viisil pakkuda paremat hinda olenevalt maja hetkeseisust. Lisaks mõistame, et alati võib reiside planeerimisel ette tulla ootamatusi, haigestumisi või muid põhjuseid, miks reisi on paraku vaja tühistada. Otse broneerides on meil suurem võimalus olla paindlik ning pakkuda alternatiive.

Tahame, et tunneksid end meie juures nagu kodus. Selleks oleme mõelnud nii köögitoimetuste kui ka pesupesemise peale. Meie ühisköögist leiad mikrolaineahju, pliidi, külmiku, sügavkülma, nõud, pannid ja potid. Pesuruumis on olemas pesumasinad ja kuivatid. See kõik on sulle TASUTA kui broneerid majutuse meie juures. Leiame, et individuaalne lähenemine on parim hinnapoliitika. Meie toad on erinevas hinnaklassis kui kõikide mugavustega. Parkimise pärast ei pea muretsema, see on SULLE TASUTA. Head kodust hommikusööki on võimalik nautida hotelli hommikusöögisaalis.

Tule kasvõi kogu perega. Meie majas on olemas lastehoid pere pisemaile. Viimast silmaspidades võite rahuliku südamega jätta oma pisemad meie lastehoiu kogenud töötajate hoolde. Lapsevanemad saavad rahulikult puhata. Lapsi ootab ees päev täis arendavaid tegevusi ja mängulisust. Lastele pakutakse nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki. Hotelliga samas hoones asuv LASTEHOID omab pikaajalist kogemust lastega tegelemisel. Lastehoid tegutseb juba aastast 2014. Tegemist on oma ala spetsialistidega. Rohkem infot www.tupsik.ee

Tartus töölähetuses viibivad inimesed armastavad Citystop hotelli tema iseteenindusliku poole tõttu. Töö- või õppelähetuses viibivad inimesed kiidavad ühisköögi ja pesupesemise TASUTA võimalusi. Meie videovalvega parkla mahutab igas suuruses sõidukeid – mootorrattad, bussid, veotehnika, veoautod, sõiduautod jne.

Uueks lisaks on kontaktivaba sisenemise võimalus pärast 19.00-i. Külastajale võimaldatakse uksekood kogu tema majutuse perioodiks. Päeval teenindab teid hotelli vastuvõtu personal.

Pere lemmikud on meie majas teretulnud ja armastatud. Hotelliga samas hoones on olemas loomakliinik ja ilusalong. Broneerida saad mugavalt otse läbi hotelli vastuvõtu. Head soodustused on hotelli poolt garanteeritud.

Kas meie teenused ja lähenemine kõnetavad sind? Oleme valmis tegema pakkumise individuaalselt just sinu eelarvega arvestades. Kirjuta meile ja küsi pakkumist, vastuse saad veel samal päeval.

 

Tartus ja sinuga,

Citystop Hotell

Soodustus Aasia restoranides -20%