+372 56 203 823

Asian cuisine -20% for Hotel Starest customers!

Gameground põgenemistuba

2022 aasta detsebrikuus alustas Citystop Hotell koostööd Gameground põgenemistoa meeskonnaga. Töötasime välja põneva paketi, mis sisaldab ka põgenemistoa külastust.

PAKETIST LÄHEMALT

Gameground põgenemistoa & Ahhaa Teaduskeskuse pakett

Gameground Põgenemistoa pakett – "Hullumeelse pärand" koos AHHAA Teaduskeskusega

Kestvus: 1 öö ja 2 päeva

 • 220€ – perele 2 täiskasvanut ja kuni 3 last
 • 270€ – seltskond kuni 5 täiskasvanut

Lubatud inimeste arv: 5

Tartus asuv  Citystop Hotell pakub Teile võimaluse veeta seiklusterohke päev Gameground  põgenemistoas ja Ahhaa Teaduskeskuses.

 • Ahhaa Teaduskeskuse külastus
 • Gameground põgenemistoa külastus
 • Mõnusa une garanteerib Citystop Hotell
 • Hommikusöök tervele seltskonnale
 • Tasuta parkimine hotelli ees

Check in algab kella 14:00, kuid on võimalik saada piletid kätte varem, et alustada puhkusega.

Reeglid:

 • Gameground põgememistoa mäng on saadaval eesti ja inglise keeles. Vaata lisa: https://gameground.ee/pogenemistuba/
 • Gameground põgenemistuba on sobilik lastele alates 12 eluaastat.
 • Teavita hotelli administraatorit peale paketi broneerimist millisel ajal soovid minna Gameground põgenemistuppa. Broneeri aeg põgenemistoa külastamiseks kindlasti kohe peale paketi broneerimist, et sobiv aeg oleks sulle tagatud: info@citystop.ee või +372 5620 3823
 • Vastavalt sinu broneeringule majutab Citystop Hotell teid kõrvuti asetsevatesse tubadesse või ühte peretuppa.
 • Tutvu Ahhaa Teaduskeskuse lahtioleku aegadega https://ahhaa.ee/et

Kuidas broneerida?

Meie hotelli administraator on sulle igati abiks. Helista või kirjuta oma soovist. Administraator vastab sinu küsimustele ning broneerib sulle sobiva aja Gameground põgenemistoas. Mida rohkem aega ette pakett broneeritakse seda suurem on võimalus, et saad endale sobiva aja. Paketi eest tasutakse ette arve alusel mille saadab sulle hotelli administraator. Kõik ülejäänud teeme meie. Sina võta sõbrad kaasa ja tule seiklema Gameground põgenemistuppa ja Ahhaaa Teaduskeskusesse.

1

info@citystop.ee

+372 56 203 823

2

Tasu arve interneti pangas või kohapeal

3

Tule kohale ja naudi!

“Meid on kokku seitse ning oleme üksteise tädi- ja onulapsed. Meie vanused jäävad vahemikku 11 kuni 23 aastat ning huvialad ulatuvad programmeerimisest balletini. Meie ühiseks kireks on aga kõikvõimalike lauamängude mängimine ning loomulikult koos erinevates põgenemistubades käimine.

 

Pärast edukat pääsemist järjekordsest põgenemistoast 2020. aasta augustis jagasime üksteisele oma muljeid. Nii nagu alati tõime välja konkreetse toa plussid ja miinused, parimad ülesandeid ja ootamatud lahendused ning mõtisklesime, mida ise võibolla teisiti oleksime teinud. Nii ütleski keegi meist naljaviluks, et Meie teeksime kindlasti parema põgenemistoa! Sealt läks jutt üha edasi ning mõte jooksis metsiku kiirusega. Lõpuks ei tundunud see idee üldse võimatu. Õhtuks olime kõik ühisel arusaamal: “Teeme ära!”

 

Juba järgmisel päeval hakkasime kirja panema võimalikke firmanimesid ning nii asutasimegi 25. augustil 2020 firma GameGround. Kuna oleme kõik väga erinevate huvide ja oskustega,  jätkus põgenemistoa ehitamisel ülesandeid kõigile.”